top of page

Něco o mě a proč i ženy, které cestují samy nebo jen s dětmi, jezdí zrovna za mnou do jižní Francie

Aktualizováno: 27. 8. 2018V dnešní době je spoustu žen, které by moc toužily cestovat, ale nemají s kým a bojí se někam vyrazit samy nebo se svým dítětem. Nebo chtějí s někým sdílet zážitky a samotným se jim nechce, neumí cizí jazyk a nemohou se domluvit, bojí se, že by se neměly na koho obrátit, kdyby se něco stalo. A hlavně si vůbec nejsou jisté v oblasti bezpečnosti. Přesně takovým ženám bych chtěla být nápomocná a zajistit jim ten nejlepší pocit na dovolené tady v nejjižnější části Francie, kde žiji.


Začnu tím, že se Vám dobře představím: jmenuji se Markéta Bohatá, je mi 28 let, již dva roky žiji v nádherné oblasti u Perpignanu v nejjižnějším cípu Francie asi 20 minut od Středozemního moře. Původně jsem z Prahy, vystudovala jsem vysokou ekonomickou školu a věnovala se v ČR prodeji a obchodu. Celý život jsem ale toužila žít v zahraničí a mluvit plynuje jakýmkoliv cizím jazykem, tak jsem se jednou překonala, všeho v ČR nechala a odjela ze začátku na 3 měsíce do Francie hlídat syna sestřenici, až jsem tu nakonec zůstala. Úplně mě to tu očarovalo a z holky z města se stala holka, co miluje život na vesnici a být co nejblíže přírodě. Vždycky jsem dost cestovala, cestování miluju, ale tady mám pocit, že jsem neustále na dovolené a pořád je tu v regionu co objevovat a to mě moc naplňuje. Jsem člověk, co miluje být sám svým pánem a hlavně pánem svého času a tak jsem se rozhodla hledat cestu podnikání v ČR i ze zahraničí a hlavně jsem chtěla dělat něco, co mě bude bavit každý den a budu dělat radost i ostatním.

Nejkrásnější práce jsou ty, kterými děláte radost druhým a samotné Vás baví, proto jsem se pustila do projektu Uzijsidovolenou.cz.


Vedle plánování dovolených po Evropě, což je moje druhá činnost, chci ukázat toto nádherné místo ve Francii co nejvíce lidem a provést je tady jako domorodec. Chci aby se tu cítili co nejlépe, abych jim pomohla s maximum věcí co můžu - od letenek, nalezením co nejlepšího ubytování na tom nejlepším místě, až po pomoc s praktickými informacemi a výlety, které tu pořádám s vlastním autem. Spojila jsem se s dalšími Češkami, které tu provozují ubytování, aby se tu hosté cítili jako doma a když by něco potřebovali, tak aby se domluvili i v ubytování. Nabízím odvoz z letiště, odvezeme/přivezeme Vás z ubytování na nádraží do Perpignanu atd. Všechno se dá zařídit tak, abyste měli nejlepší pocity z dovolené a naplánovali si ji podle sebe.


Co se týká příjezdu samocestovatelek nebo maminek s dětmi, nebojte se ničeho, jsme tu vždy pro Vás, kdyby se něco dělo. Majitelky ubytování si s Vámi navíc rády popovídají, budou se snažit Vám co nejvíce vyhovět a ocení i společnost při návštěvě pláže, když se dohodnete. Já také jezdím k moři a tak Vám mohu nabídnout společnost i mimo naše společné výlety, případně Vás někam přiblížit. Berte to tak, že jedete ke kamarádce k moři. Jsem přátelská, vycházím úplně s každým a ráda si povídám a poznávám nové lidi. Hlavně se snažím zajistit maximální komfort lidem, kteří sem za mnou přijedou, a pomoci opavdu se vším. Pokud máte strach jet sama na vlastní pěst, uděláme to tak, abyste neměla. Pokud nechcete být úplně sama na své dovolené, uděláme Vám společnost. Pokud se trefíme do stejných termínů, můžu Vás seznámit s dalšími samocestovatelkami a budete mít dalšího člověka, s kým můžete sdílet zážitky na dovolené.Otázka bezpečnosti u nás v jižní Francii: máme štěstí, že je tady klid a v této oblasti nepotkáte ani žádného ,,uprchlíka´´. Na rozdíl od Azurového pobřeží, především Marseille, a dalších velkých měst tady máme vážně klid. Jsou tu převážně jen Francouzi. Platí, že čím větší město ve Francii, tím větší koncentrace menšin. Největší město je tady Perpignan, ale i tam to není nic hrozného. A čím menší vesnička, tím více přátelských Francouzů :) Tady na jihu se každý směje, protože je tu krásně a není kam spěchat.


Více informací o oblasti, výletech a co tu provozuji za služby naleznete zde.


Už se na Vás moc těším, až spolu podnikneme všechny ty skvělé výlety a odjedete se úžasnými vzpomínkami z jižní Francie.

Obraťte se na mě na telefonu 775214057, mailu info@uzijsidovolenou,cz nebo na facebooku.


Bon voyage!
564 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page